Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (40 474)
Strana 750 z 810
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
VV Václav VenhauerStarostové pro občany |
62 | stavební technik | Libice nad Doubravou okr. Havlíčkův Brod |
1. SNK | 341 7,2 % listiny |
mandát 1. |
KV Karel VenhodaBez politické příslušnosti |
42 | skladník | Čáslavice okr. Třebíč |
2. SNK | 142 11,2 % listiny |
mandát 2. |
IV Ing. et Ing. Ivana VenhodováBez politické příslušnosti |
44 | manažer integrovaného systému řízení | Litohoř okr. Třebíč |
1. SNK | 108 14,1 % listiny |
mandát 1. |
LV Lenka VenhodováBez politické příslušnosti |
42 | vedoucí prodejen | Litohoř okr. Třebíč |
2. SNK | 105 13,7 % listiny |
mandát 2. |
PV Pavlína VenhudováBez politické příslušnosti |
48 | ošetřovatelka zvířat | Chvalkovice okr. Vyškov |
4. SNK | 94 15,3 % listiny |
mandát 4. |
JV Jiří VenigerBez politické příslušnosti |
58 | technik | Čeperka okr. Pardubice |
11. SNK | 290 8,7 % listiny |
mandát 11. |
JV Jiří VentrubaBez politické příslušnosti |
35 | ošetřovatel | Pikárec okr. Žďár nad Sázavou |
4. SNK | 108 16,4 % listiny |
mandát 1. |
RV Rudolf VentrubaBez politické příslušnosti |
52 | revizní technik | Rajhrad okr. Brno-venkov |
11. SNK | 894 6,3 % listiny |
mandát 11. |
VV Vlastimil VentrubaBez politické příslušnosti |
33 | mistr výroby | Krokočín okr. Třebíč |
2. SNK | 74 12,2 % listiny |
mandát 4. |
JV Jarmila VěntusováBez politické příslušnosti |
41 | ředitelka papírnictví | Hlubočec okr. Opava |
4. SNK | 86 15,1 % listiny |
mandát 2. |
VV Ing. Václav VenzhöferBez politické příslušnosti |
54 | ředitel společnosti | Česká Bělá okr. Havlíčkův Brod |
9. SNK | 198 10,6 % listiny |
mandát 3. |
EV Mgr. Eva VenzhöferováBez politické příslušnosti |
53 | lékárnice | Dobřív okr. Rokycany |
2. SNK | 163 15,1 % listiny |
mandát 1. |
JV Mgr. Jarmil Vepřek, Ph.D.Bez politické příslušnosti |
37 | lektor | Ruda nad Moravou okr. Šumperk |
3. SNK | 342 9,2 % listiny |
mandát 2. |
RV Roman VepřekBez politické příslušnosti |
60 | údržbář | Spořice okr. Chomutov |
10. SNK | 557 8,8 % listiny |
mandát 10. |
RV Rostislav VepřovskýBez politické příslušnosti |
49 | traktorista | Maleč okr. Havlíčkův Brod |
1. SNK | 161 12,5 % listiny |
mandát 1. |
VV Vladimír VepřovskýBez politické příslušnosti |
52 | montážní dělník | Sobíňov okr. Havlíčkův Brod |
9. SNK | 135 12,6 % listiny |
mandát 3. |
JV Jan VerešBez politické příslušnosti |
43 | OSVČ | Ledčice okr. Mělník |
13. SNK | 149 6,7 % listiny |
mandát 13. |
LV Mgr. Lucie VerešováBez politické příslušnosti |
51 | právník na Ministerstvu dopravy | Tachlovice okr. Praha-západ |
2. SNK | 300 14,6 % listiny |
mandát 2. |
SV Sterios VergosBez politické příslušnosti |
54 | dělník kovovýroby | Jindřichov okr. Bruntál |
3. SNK | 220 9,6 % listiny |
mandát 3. |
JV Jakub VernerBez politické příslušnosti |
42 | živnostník, podnikatel | Pržno okr. Vsetín |
3. SNK | 142 9,6 % listiny |
mandát 3. |
JV Jakub VernerBez politické příslušnosti |
25 | vedoucí provozu | Uhlířské Janovice okr. Kutná Hora |
3. SNK | 543 7,8 % listiny |
mandát 3. |
JV Mgr. Jiří VernerBez politické příslušnosti |
38 | učitel, historik | Nové Strašecí okr. Rakovník |
1. SNK | 348 9,4 % listiny |
mandát 1. |
JV Josef VernerBez politické příslušnosti |
53 | OSVČ | Bujesily okr. Rokycany |
4. SNK | 37 13,7 % listiny |
mandát 4. |
KV Karel VernerBez politické příslušnosti |
68 | důchodce | Podhradí okr. Cheb |
6. SNK | 43 14,3 % listiny |
mandát 2. |
MV Martin VernerBez politické příslušnosti |
43 | topenář, instalatér | Čestín okr. Kutná Hora |
2. SNK | 118 12,0 % listiny |
mandát 3. |
MV MUDr. Miroslav VernerBez politické příslušnosti |
67 | ředitel centrálních laboratoří | Borovany okr. České Budějovice |
2. SNK | 800 6,4 % listiny |
mandát 3. |
PV Přemysl VernerBez politické příslušnosti |
70 | důchodce | Nová Ves okr. Louny |
2. SNK | 42 17,0 % listiny |
mandát 4. |
RV MUDr. Rostislav Verner, MBABez politické příslušnosti |
52 | lékař | Rostěnice-Zvonovice okr. Vyškov |
7. SNK | 149 14,5 % listiny |
mandát 2. |
TV Ing. Tomáš VernerBez politické příslušnosti |
39 | projektant | Bezděkov nad Metují okr. Náchod |
2. SNK | 121 12,6 % listiny |
mandát 1. |
TV Tomáš VernerBez politické příslušnosti |
42 | hasič | Rašovice okr. Kutná Hora |
2. SNK | 61 16,6 % listiny |
mandát 1. |
TV Tomáš VernerBez politické příslušnosti |
45 | dělník | Stříbrnice okr. Přerov |
3. SNK | 45 11,0 % listiny |
mandát 4. |
TV Tomáš VernerBez politické příslušnosti |
46 | truhlář, předseda osadního výboru Horní Červená Voda, člen finančního výboru obce Červená Voda | Červená Voda okr. Ústí nad Orlicí |
2. SNK | 197 10,3 % listiny |
mandát 2. |
TV Tomáš VernerBez politické příslušnosti |
35 | zámečník | Výrov okr. Plzeň-sever |
4. SNK | 117 11,4 % listiny |
mandát 4. |
HV Hana VernerováBez politické příslušnosti |
45 | kontrolor kvality BOZP a PO | Chocnějovice okr. Mladá Boleslav |
2. SNK | 103 30,5 % listiny |
mandát 1. |
KV Ing. Kateřina VernerováBez politické příslušnosti |
47 | odborný asistent JčU | Temelín okr. České Budějovice |
3. SNK | 97 9,2 % listiny |
mandát 3. |
LV Bc. Lenka VernerováBez politické příslušnosti |
28 | fyzioterapeutka na RD | Deštné v Orlických horách okr. Rychnov nad Kněžnou |
4. SNK | 106 12,4 % listiny |
mandát 3. |
MV Bc. Markéta VernerováBez politické příslušnosti |
38 | vedoucí školní jídelny | Staré Sedliště okr. Tachov |
4. SNK | 187 11,3 % listiny |
mandát 4. |
VV Mgr. Vendula VernerováBez politické příslušnosti |
48 | ředitelka školy | Holubov okr. Český Krumlov |
4. SNK | 384 12,0 % listiny |
mandát 4. |
JV Ing. Jakub VérostaBez politické příslušnosti |
25 | student Mendelu | Hrušovany nad Jevišovkou okr. Znojmo |
5. SNK | 409 6,8 % listiny |
mandát 5. |
NV Nicol VérováBez politické příslušnosti |
30 | manipulační dělník | České Heřmanice okr. Ústí nad Orlicí |
2. SNK | 93 10,0 % listiny |
mandát 3. |
LV Lucie VertichováBez politické příslušnosti |
42 | podnikatel | Kozomín okr. Mělník |
3. SNK | 201 15,1 % listiny |
mandát 2. |
BV Bohuslav VěříšBez politické příslušnosti |
51 | starosta | Klamoš okr. Hradec Králové |
1. SNK | 104 12,3 % listiny |
mandát 1. |
MV Miroslav VěříšBez politické příslušnosti |
73 | důchodce | Klamoš okr. Hradec Králové |
8. SNK | 82 9,7 % listiny |
mandát 8. |
MV MVDr. Miroslav VěříšBez politické příslušnosti |
61 | soukromý veterinární lékař | Slavětín nad Metují okr. Náchod |
1. SNK | 111 19,1 % listiny |
mandát 1. |
PV Pavel VěříšBez politické příslušnosti |
54 | servisní technik MaR | Radovesnice II okr. Kolín |
3. SNK | 104 9,5 % listiny |
mandát 5. |
PV Ing. Pavla VeřmiřovskáBez politické příslušnosti |
53 | účetní, personalistka a finanční referentka | Petřvald okr. Nový Jičín |
1. SNK | 552 7,6 % listiny |
mandát 1. |
KV Karel VeřtatBez politické příslušnosti |
48 | technolog | Staré Sedlo okr. Tachov |
4. SNK | 82 10,8 % listiny |
mandát 6. |
EV Eva VeřtátováBez politické příslušnosti |
51 | účetní | Drhovice okr. Tábor |
7. SNK | 75 13,8 % listiny |
mandát 7. |
JV Jana VeseckáBez politické příslušnosti |
59 | recepční | Kokašice okr. Tachov |
3. SNK | 68 11,0 % listiny |
mandát 4. |
JV Josef VeseckýBez politické příslušnosti |
75 | důchodce | Zadní Střítež okr. Tábor |
5. SNK | 14 18,2 % listiny |
mandát 4. |
Zobrazeno 37 451–37 500 z 40 474