Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (40 474)
Strana 79 z 810
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
JČ Bc. Jakub ČermákBez politické příslušnosti |
31 | profesionální hasič | Nalžovice okr. Příbram |
3. SNK | 143 14,3 % listiny |
mandát 4. |
JČ Jan ČermákBez politické příslušnosti |
47 | OSVČ | Komorovice okr. Pelhřimov |
6. SNK | 58 18,4 % listiny |
mandát 3. |
JČ Mgr. Jan ČermákBez politické příslušnosti |
44 | IT konzultant pro logistiku | Dunajovice okr. Jindřichův Hradec |
7. SNK | 45 8,5 % listiny |
mandát 7. |
JČ Jan ČermákBez politické příslušnosti |
51 | vedoucí požární a civilní ochrany, předseda kontrolního výboru ZO | Tlučná okr. Plzeň-sever |
9. SNK | 580 5,2 % listiny |
mandát 9. |
JČ Jan ČermákBez politické příslušnosti |
51 | OSVČ, místostarosta | Blšany okr. Louny |
1. SNK | 156 18,8 % listiny |
mandát 1. |
JČ Jaroslav ČermákBez politické příslušnosti |
53 | OSVČ | Dolní Beřkovice okr. Mělník |
8. SNK | 304 6,1 % listiny |
mandát 8. |
JČ Jaroslav ČermákBez politické příslušnosti |
53 | technik | Petrovice okr. Hradec Králové |
4. SNK | 81 11,3 % listiny |
mandát 6. |
JČ Ing. Jiří ČermákBez politické příslušnosti |
58 | obchodní zástupce | Vyskytná nad Jihlavou okr. Jihlava |
1. SNK | 192 7,7 % listiny |
mandát 4. |
JČ Jiří ČermákBez politické příslušnosti |
63 | investiční technik Melida, a.s. | Lánov okr. Trutnov |
2. SNK | 417 6,7 % listiny |
mandát 4. |
JČ Jiří ČermákBez politické příslušnosti |
49 | svářeč - mechanik | Bítovčice okr. Jihlava |
6. SNK | 166 14,3 % listiny |
mandát 3. |
JČ Josef ČermákBez politické příslušnosti |
44 | prodejce vozů | Chrastavice okr. Domažlice |
1. SNK | 72 33,5 % listiny |
mandát 1. |
KČ Kamil ČermákBez politické příslušnosti |
55 | podnikatel | Čisovice okr. Praha-západ |
4. SNK | 227 13,7 % listiny |
mandát 4. |
KČ Karel ČermákBez politické příslušnosti |
52 | projektový manažer | Bozkov okr. Semily |
3. SNK | 136 7,2 % listiny |
mandát 4. |
LČ Mgr. Leo ČermákBez politické příslušnosti |
50 | produktový manažer | Boleradice okr. Břeclav |
4. SNK | 198 6,5 % listiny |
mandát 6. |
LČ Bc. Lukáš ČermákBez politické příslušnosti |
48 | zaměstnanec ČEZ | Pláně okr. Plzeň-sever |
3. SNK | 75 16,3 % listiny |
mandát 2. |
MČ Martin ČermákBez politické příslušnosti |
50 | operátor CNC | Koclířov okr. Svitavy |
10. SNK | 90 6,2 % listiny |
mandát 10. |
MČ Matěj ČermákBez politické příslušnosti |
25 | dělník | Bílkovice okr. Benešov |
6. SNK | 72 14,6 % listiny |
mandát 7. |
MČ Michal ČermákBez politické příslušnosti |
47 | podnikatel | Uhřínov okr. Žďár nad Sázavou |
3. SNK | 78 14,4 % listiny |
mandát 3. |
MČ Michal ČermákBez politické příslušnosti |
54 | technik radiační ochrany | Horní Újezd okr. Třebíč |
3. SNK | 88 15,4 % listiny |
mandát 3. |
MČ Michal ČermákBez politické příslušnosti |
42 | výkonný ředitel | Chrášťany okr. Praha-západ |
6. SNK | 263 13,9 % listiny |
mandát 4. |
MČ Michal ČermákBez politické příslušnosti |
45 | technik | Kosořice okr. Mladá Boleslav |
6. SNK | 77 14,0 % listiny |
mandát 6. |
MČ Ing. Michal ČermákBez politické příslušnosti |
34 | velitel výjezdové jednotky obce | Morašice okr. Chrudim |
3. SNK | 138 7,8 % listiny |
mandát 4. |
MČ Ing. Milan ČermákBez politické příslušnosti |
57 | starosta obce Staré Hobzí | Staré Hobzí okr. Jindřichův Hradec |
1. SNK | 113 8,4 % listiny |
mandát 1. |
OČ Ondřej ČermákBez politické příslušnosti |
40 | manažer | Vítanov okr. Chrudim |
2. SNK | 158 11,1 % listiny |
mandát 2. |
PČ Bc. Pavel ČermákBez politické příslušnosti |
53 | bankovní poradce | Kamenné Žehrovice okr. Kladno |
6. SNK | 332 10,7 % listiny |
mandát 6. |
PČ Pavel ČermákBez politické příslušnosti |
29 | vinař | Němčičky okr. Břeclav |
3. SNK | 98 15,9 % listiny |
mandát 2. |
PČ Ing. Pavel ČermákBez politické příslušnosti |
61 | starosta, stavební inženýr, předseda společenství obcí Ladův kraj | Kamenice okr. Praha-východ |
1. SNK | 846 7,1 % listiny |
mandát 1. |
PČ Pavel ČermákBez politické příslušnosti |
39 | elektroúdržbář | Loukovice okr. Třebíč |
1. SNK | 43 20,7 % listiny |
mandát 2. |
PČ Pavel ČermákBez politické příslušnosti |
28 | zaměstnanec zemědělské společnosti | Osečany okr. Příbram |
3. SNK | 77 16,3 % listiny |
mandát 2. |
PČ Pavel ČermákBez politické příslušnosti |
45 | podnikatel | Nelahozeves okr. Mělník |
3. SNK | 337 11,4 % listiny |
mandát 3. |
PČ Pavel ČermákObčanská demokratická strana |
49 | technik | Hrobce okr. Litoměřice |
5. SNK | 243 10,7 % listiny |
mandát 5. |
PČ Bc. Petr ČermákBez politické příslušnosti |
66 | ředitel Lázní Velichovky | Černý Důl okr. Trutnov |
2. SNK | 173 12,2 % listiny |
mandát 1. |
PČ Petr ČermákBez politické příslušnosti |
40 | OSVČ zámečník | Kostomlaty pod Milešovkou okr. Teplice |
2. SNK | 168 8,5 % listiny |
mandát 5. |
PČ Petr ČermákBez politické příslušnosti |
30 | skladník | Černíč okr. Jihlava |
3. SNK | 33 12,5 % listiny |
mandát 4. |
PČ Petr ČermákBez politické příslušnosti |
56 | OSVČ | Slatina okr. Kladno |
6. SNK | 163 13,6 % listiny |
mandát 3. |
RČ Roman ČermákBez politické příslušnosti |
33 | lektor | Grešlové Mýto okr. Znojmo |
4. SNK | 51 17,6 % listiny |
mandát 1. |
TČ Ing. Tomáš ČermákBez politické příslušnosti |
45 | majitel autoservisu | Bakov nad Jizerou okr. Mladá Boleslav |
3. SNK | 576 6,2 % listiny |
mandát 2. |
VČ Vladimír ČermákBez politické příslušnosti |
69 | OSVČ | Dobřív okr. Rokycany |
4. SNK | 298 9,8 % listiny |
mandát 4. |
DČ Mgr. Dagmar ČermákováBez politické příslušnosti |
45 | středoškolská učitelka | Orel okr. Chrudim |
5. SNK | 239 8,9 % listiny |
mandát 6. |
EČ Mgr. Eliška ČermákováBez politické příslušnosti |
39 | OSVČ | Zahrádky okr. Jindřichův Hradec |
1. SNK | 79 20,6 % listiny |
mandát 1. |
EČ Emílie ČermákováBez politické příslušnosti |
37 | strážník městské policie | Druztová okr. Plzeň-sever |
9. SNK | 231 10,9 % listiny |
mandát 9. |
EČ Ing. Eva ČermákováBez politické příslušnosti |
64 | důchodce | Svrkyně okr. Praha-západ |
2. SNK | 131 11,6 % listiny |
mandát 2. |
EČ Eva ČermákováBez politické příslušnosti |
61 | učitelka | Třemošnice okr. Chrudim |
13. SNK | 260 8,8 % listiny |
mandát 3. |
HČ Hana ČermákováBez politické příslušnosti |
49 | OSVČ | Vojníkov okr. Písek |
4. SNK | 35 20,6 % listiny |
mandát 3. |
LČ Ing. Lenka ČermákováBez politické příslušnosti |
45 | technickoekonomický referent | Bílý Kostel nad Nisou okr. Liberec |
5. SNK | 331 11,1 % listiny |
mandát 5. |
LČ Lenka ČermákováBez politické příslušnosti |
48 | skladová účetní | Chodouny okr. Litoměřice |
6. SNK | 189 10,6 % listiny |
mandát 6. |
MČ Mgr. Markéta ČermákováBez politické příslušnosti |
46 | projektový manažer, lektor | Staré Hradiště okr. Pardubice |
1. SNK | 512 7,1 % listiny |
mandát 1. |
MČ MUDr. Martina Čermáková, FEBEMBez politické příslušnosti |
33 | lékařka urgentního příjmu | Pravy okr. Pardubice |
4. SNK | 28 22,8 % listiny |
mandát 1. |
MČ Martina ČermákováBez politické příslušnosti |
57 | manažer ABC ČR, zastupitelka | Vražkov okr. Litoměřice |
6. SNK | 104 10,5 % listiny |
mandát 6. |
MČ Martina ČermákováBez politické příslušnosti |
52 | poštovní úřednice | Hlušice okr. Hradec Králové |
9. SNK | 134 16,2 % listiny |
mandát 1. |
Zobrazeno 3 901–3 950 z 40 474