Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (61 677)
Strana 891 z 1 234
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
LŘ Lukáš ŘíhaBez politické příslušnosti |
44 | OSVČ | Vodňany okr. Strakonice |
3. ANO | 453 5,0 % listiny |
mandát 3. |
MŘ Marek ŘíhaBez politické příslušnosti |
50 | kreativní ředitel | Bořetín okr. Jindřichův Hradec |
1. SNK | 41 15,2 % listiny |
mandát 1. |
MŘ Marek ŘíhaObčanská demokratická strana |
52 | podnikatel, člen zastupitelstva města | Cvikov okr. Česká Lípa |
3. ODS+NK | 525 5,0 % listiny |
mandát 5. |
MŘ Martin ŘíhaBez politické příslušnosti |
47 | soukromý zemědělec | Počedělice okr. Louny |
3. SNK | 94 12,5 % listiny |
mandát 4. |
MŘ Martin ŘíhaBez politické příslušnosti |
50 | vedoucí výroby v technické konfekci | Lučina okr. Frýdek-Místek |
3. SNK | 202 8,2 % listiny |
mandát 2. |
MŘ Michal ŘíhaBez politické příslušnosti |
43 | manažer provozu | Tuřany okr. Cheb |
5. SNK | 37 17,0 % listiny |
mandát 5. |
MŘ Miroslav ŘíhaBez politické příslušnosti |
60 | OSVČ v oboru lesnictví | Provodov-Šonov okr. Náchod |
2. SNK | 281 9,6 % listiny |
mandát 1. |
MŘ Miroslav ŘíhaBez politické příslušnosti |
54 | OSVČ | Zlámanec okr. Uherské Hradiště |
4. SNK | 152 12,5 % listiny |
mandát 2. |
MŘ Miroslav ŘíhaBez politické příslušnosti |
42 | technik hardware, zastupitel | Grygov okr. Olomouc |
2. KDU-ČSL+NK | 294 12,2 % listiny |
mandát 2. |
MŘ Miroslav ŘíhaBez politické příslušnosti |
38 | příslušník Policie České republiky - velitel | Ledvice okr. Teplice |
5. SNK | 143 11,5 % listiny |
mandát 5. |
OŘ Otomar ŘíhaBez politické příslušnosti |
45 | OSVČ truhlář | Zbelítov okr. Písek |
1. NK | 117 100,0 % listiny |
mandát 1. |
PŘ Pavel ŘíhaBez politické příslušnosti |
34 | IT, telekomunikace | Pohnání okr. Tábor |
1. NK | 34 100,0 % listiny |
mandát 1. |
PŘ Petr ŘíhaBez politické příslušnosti |
54 | OSVČ | Mnichovice okr. Benešov |
1. SNK | 56 15,5 % listiny |
mandát 3. |
RŘ Radoslav ŘíhaBez politické příslušnosti |
64 | technik | Zlámanec okr. Uherské Hradiště |
5. SNK | 153 12,6 % listiny |
mandát 1. |
RŘ Ing. Radoslav ŘíhaBez politické příslušnosti |
43 | projektant | Ondratice okr. Prostějov |
3. SNK | 64 13,7 % listiny |
mandát 3. |
SŘ Ing. Stanislav ŘíhaANO 2011 |
43 | specialista ve vodárenství, dobrovolný hasič, zastupitel statutárního města Jablonec nad Nisou | Jablonec nad Nisou okr. Jablonec nad Nisou |
2. ANO | 3 614 3,7 % listiny |
mandát 2. |
SŘ Stanislav ŘíhaBez politické příslušnosti |
68 | ředitel společnosti | Tvarožná Lhota okr. Hodonín |
6. Nestran. | 250 11,0 % listiny |
mandát 3. |
SŘ Stanislav ŘíhaBez politické příslušnosti |
52 | manager | Mělčany okr. Brno-venkov |
7. SNK | 129 14,2 % listiny |
mandát 7. |
TŘ Ing. Tomáš ŘíhaBez politické příslušnosti |
39 | fotbalový manager | Novosedly okr. Břeclav |
1. SNK | 100 15,4 % listiny |
mandát 1. |
TŘ Tomáš ŘíhaBez politické příslušnosti |
47 | řidič | Bělušice okr. Kolín |
3. SNK | 75 21,9 % listiny |
mandát 1. |
TŘ Tomáš ŘíhaBez politické příslušnosti |
59 | starosta obce Přezletice, jednatel obchodní společnosti hasičské a záchranářské techniky | Přezletice okr. Praha-východ |
1. SNK | 292 9,9 % listiny |
mandát 2. |
TŘ Tomáš ŘíhaBez politické příslušnosti |
50 | OSVČ práce a služby v lesnictví | Horní Kamenice okr. Plzeň-jih |
1. NK | 78 100,0 % listiny |
mandát 1. |
TŘ Tomáš ŘíhaBez politické příslušnosti |
36 | mistr ve výrobě | Kostomlaty nad Labem okr. Nymburk |
15. SNK | 268 6,3 % listiny |
mandát 15. |
TŘ Ing. Tomáš ŘíhaBez politické příslušnosti |
34 | provozní ředitel, hlavní agronom | Jaroměřice nad Rokytnou okr. Třebíč |
7. SNK | 517 4,8 % listiny |
mandát 7. |
TŘ Bc. Tomáš ŘíhaBez politické příslušnosti |
38 | projektový manažer | Nemochovice okr. Vyškov |
1. SNK | 106 11,6 % listiny |
mandát 2. |
TŘ Tomáš ŘíhaBez politické příslušnosti |
46 | obchodní ředitel | Bukovinka okr. Blansko |
4. STAN+NK | 182 15,5 % listiny |
mandát 4. |
VŘ Václav ŘíhaBez politické příslušnosti |
65 | stavbyvedoucí | Želeč okr. Tábor |
4. SNK | 248 7,1 % listiny |
mandát 4. |
VŘ Vladimír ŘíhaBez politické příslušnosti |
50 | vedoucí servisu | Krsy okr. Plzeň-sever |
3. SNK | 61 13,2 % listiny |
mandát 4. |
VŘ Vlastimil ŘíhaBez politické příslušnosti |
51 | defektoskopista | Červený Újezd okr. Benešov |
1. NK | 167 100,0 % listiny |
mandát 1. |
VŘ Ing. Vojtěch ŘíhaBez politické příslušnosti |
53 | agronom | Hlavatce okr. Tábor |
1. SNK | 109 19,6 % listiny |
mandát 1. |
VŘ Vratislav ŘíhaBez politické příslušnosti |
64 | důchodce | Vojníkov okr. Písek |
1. SNK | 29 23,4 % listiny |
mandát 1. |
ZŘ Ing. Zdeněk ŘíhaBez politické příslušnosti |
64 | důchodce | Citov okr. Přerov |
2. SNK | 97 10,5 % listiny |
mandát 2. |
ZŘ Zdeněk ŘíhaBez politické příslušnosti |
55 | lesní dělník | Želnava okr. Prachatice |
3. SNK | 55 23,7 % listiny |
mandát 1. |
ZŘ Zdeněk ŘíhaBez politické příslušnosti |
61 | podnikatel | Jaroměřice nad Rokytnou okr. Třebíč |
1. SNK | 640 6,0 % listiny |
mandát 1. |
VŘ Vojtěch ŘiháčekBez politické příslušnosti |
57 | vedoucí servisu | Tečovice okr. Zlín |
4. KDU-ČSL | 366 7,1 % listiny |
mandát 4. |
GŘ Gabriela ŘiháčkováBez politické příslušnosti |
30 | prodavačka | Pavlovice u Přerova okr. Přerov |
13. SNK | 130 6,0 % listiny |
mandát 13. |
PŘ MUDr. Petra Řiháčková, MBABez politické příslušnosti |
61 | lékařka | Jemnice okr. Třebíč |
1. STAN+NK | 257 5,4 % listiny |
mandát 3. |
PŘ Ing. Pavel ŘihákBez politické příslušnosti |
48 | projektový specialista | Heršpice okr. Vyškov |
1. SNK | 227 14,4 % listiny |
mandát 2. |
VŘ Ing. Vladimír ŘihákBez politické příslušnosti |
62 | technik | Žeranovice okr. Kroměříž |
4. SNK | 240 11,0 % listiny |
mandát 5. |
FŘ Ing. František ŘihošekBez politické příslušnosti |
47 | zkušební inženýr | Lobodice okr. Přerov |
5. SNK | 85 15,0 % listiny |
mandát 2. |
PŘ Pavel Řihošek, DiS.Bez politické příslušnosti |
42 | oblastní manažer | Lobodice okr. Přerov |
2. STAN+NK | 142 13,8 % listiny |
mandát 2. |
AŘ Ing. Aneta ŘíhováBez politické příslušnosti |
32 | specialista vzdělávání | Lom okr. Strakonice |
1. NK | 33 100,0 % listiny |
mandát 1. |
BŘ Ing. Barbora ŘíhováBez politické příslušnosti |
37 | rozpočtář, přípravář | Lhota-Vlasenice okr. Pelhřimov |
1. NK | 51 100,0 % listiny |
mandát 1. |
DŘ Ing. Dita ŘíhováBez politické příslušnosti |
50 | vedoucí infocentra | Dolní Bousov okr. Mladá Boleslav |
10. SNK | 366 6,5 % listiny |
mandát 10. |
EŘ Eliška ŘíhováBez politické příslušnosti |
38 | učitelka MŠ | Vrbová Lhota okr. Nymburk |
6. SNK | 156 14,7 % listiny |
mandát 1. |
EŘ Eva ŘíhováBez politické příslušnosti |
45 | OSVČ | Loučná nad Desnou okr. Šumperk |
2. SNK | 204 9,9 % listiny |
mandát 3. |
IŘ Iva ŘíhováBez politické příslušnosti |
55 | zdravotní sestra | Čilec okr. Nymburk |
5. SNK | 60 21,1 % listiny |
mandát 5. |
JŘ Mgr. Jaroslava ŘíhováBez politické příslušnosti |
60 | učitelka ZŠ | Chlumčany okr. Plzeň-jih |
14. SNK | 363 7,4 % listiny |
mandát 2. |
JŘ Jiřina ŘíhováBez politické příslušnosti |
66 | důchodce | Měňany okr. Beroun |
7. SNK | 64 10,7 % listiny |
mandát 7. |
JŘ Julie ŘíhováBez politické příslušnosti |
46 | operátor oděvní výroby | Dubňany okr. Hodonín |
7. SNK | 801 4,6 % listiny |
mandát 7. |
Zobrazeno 44 501–44 550 z 61 677