Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (61 677)
Strana 918 z 1 234
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
JS prof. Ing. Jiří Skládanka, Ph.D.Bez politické příslušnosti |
50 | vysokoškolský učitel | Rajhrad okr. Brno-venkov |
4. STAN+NK | 280 9,3 % listiny |
mandát 1. |
DS David SklářBez politické příslušnosti |
49 | OSVČ | Dětřichov nad Bystřicí okr. Bruntál |
4. SNK | 60 10,3 % listiny |
mandát 4. |
JS Josef SklářBez politické příslušnosti |
41 | číšník | Valtrovice okr. Znojmo |
4. SNK | 85 11,0 % listiny |
mandát 5. |
MS Mgr. MgA. Marek SklářBez politické příslušnosti |
50 | režisér | Dolní Benešov okr. Opava |
4. KDU-ČSL | 355 8,7 % listiny |
mandát 3. |
MS Ing. Bc. Martin SklářStrana soukromníků ČR |
50 | jednatel společnosti | Doubravice nad Svitavou okr. Blansko |
1. Soukromníci | 103 16,0 % listiny |
mandát 1. |
PS Ing. Petr SklářBez politické příslušnosti |
34 | specialist engineering (THP) | Zděchov okr. Vsetín |
3. KDU-ČSL+NK | 103 17,9 % listiny |
mandát 2. |
RS Radomír SklářBez politické příslušnosti |
49 | traktorista | Dětřichov nad Bystřicí okr. Bruntál |
6. SNK | 64 11,0 % listiny |
mandát 6. |
JS Bc. Jana SklářováBez politické příslušnosti |
49 | učitelka | Nošovice okr. Frýdek-Místek |
3. SNK | 233 11,9 % listiny |
mandát 2. |
JS Mgr. Jakub SklenákBez politické příslušnosti |
26 | advokátní koncipient se zaměřením na veřejné investování, člen kontrolního výboru MČ Brno-Líšeň | Brno-Líšeň okr. Brno-město |
3. SNK ED+NK | 1 110 4,0 % listiny |
mandát 3. |
PS Mgr. Petra SklenárováBez politické příslušnosti |
43 | učitelka ZŠ | Levínská Olešnice okr. Semily |
4. SNK | 116 14,0 % listiny |
mandát 2. |
AS Adam SklenářBez politické příslušnosti |
26 | key account manager | Petříkov okr. Praha-východ |
7. SNK | 90 7,1 % listiny |
mandát 7. |
FS František SklenářBez politické příslušnosti |
58 | OSVČ | Osov okr. Beroun |
3. SNK | 105 12,3 % listiny |
mandát 6. |
JS Jan SklenářANO 2011 |
58 | IT manažer, zastupitel | Děčín okr. Děčín |
3. ANO | 2 634 3,8 % listiny |
mandát 5. |
JS Ing. Jaroslav SklenářBez politické příslušnosti |
43 | strojní inženýr | Rusava okr. Kroměříž |
3. SNK | 115 6,0 % listiny |
mandát 4. |
JS Jaroslav Sklenář, DiS.Bez politické příslušnosti |
57 | starosta | Pustá Kamenice okr. Svitavy |
1. SNK | 132 14,8 % listiny |
mandát 1. |
JS Jaroslav SklenářBez politické příslušnosti |
56 | OSVČ | Hrádek nad Nisou okr. Liberec |
19. SLK+NK | 1 316 3,7 % listiny |
mandát 19. |
LS Ing. Ladislav SklenářBez politické příslušnosti |
74 | důchodce | Blučina okr. Brno-venkov |
2. Moravané+NK | 218 10,5 % listiny |
mandát 2. |
LS Lukáš SklenářBez politické příslušnosti |
39 | procesní inženýr | Střelice okr. Plzeň-jih |
5. ANO+NK | 33 14,0 % listiny |
mandát 5. |
MS Marek SklenářBez politické příslušnosti |
29 | obráběč CNC strojů | Křižanov okr. Žďár nad Sázavou |
5. SNK | 216 5,9 % listiny |
mandát 5. |
MS Marek SklenářBez politické příslušnosti |
50 | organizátor kulturních akcí | Brandýs nad Labem-Stará Boleslav okr. Praha-východ |
6. SNK | 2 397 5,0 % listiny |
mandát 6. |
MS Ing. Marek Sklenář, MBABez politické příslušnosti |
50 | autorizovaný stavitel | Telnice okr. Brno-venkov |
2. SNK | 401 9,4 % listiny |
mandát 2. |
MS Martin SklenářBez politické příslušnosti |
48 | starosta | Dobřejovice okr. Praha-východ |
1. SNK | 347 12,2 % listiny |
mandát 1. |
MS Martin SklenářBez politické příslušnosti |
48 | podnikatel, zakladatel nadace pro mladé sportovce | Český Brod okr. Kolín |
11. TOP 09+STAN+NK | 1 202 4,9 % listiny |
mandát 11. |
MS MUDr. Martin Sklenář, MBA, LL.M.Bez politické příslušnosti |
53 | odborný ředitel zdravotnického holdingu, zastupitel, předseda finančního výboru obce | Nučice okr. Praha-západ |
4. SNK | 525 11,4 % listiny |
mandát 4. |
MS Ing. Milan SklenářBez politické příslušnosti |
46 | Sales manager | Jaroměřice nad Rokytnou okr. Třebíč |
3. ANO | 198 6,5 % listiny |
mandát 2. |
MS Mgr. Miroslav SklenářBez politické příslušnosti |
50 | analytik | Babice okr. Třebíč |
3. SNK | 121 14,8 % listiny |
mandát 1. |
MS Miroslav SklenářBez politické příslušnosti |
44 | údržbář | Skalice okr. Znojmo |
4. KDU-ČSL | 131 10,1 % listiny |
mandát 5. |
OS Ondřej SklenářBez politické příslušnosti |
32 | OSVČ - instalatér, topenář, plynař | Prostějov okr. Prostějov |
8. Zelení+STAN+TOP | 3 954 2,9 % listiny |
mandát 8. |
PS Ing. Pavel SklenářBez politické příslušnosti |
71 | důchodce | Hodějice okr. Vyškov |
2. SNK | 264 12,7 % listiny |
mandát 1. |
PS Mgr. Petr SklenářBez politické příslušnosti |
46 | starosta | Hrusice okr. Praha-východ |
1. SNK | 280 14,0 % listiny |
mandát 1. |
PS Mgr. Petr SklenářBez politické příslušnosti |
54 | učitel ZŠ | Šumná okr. Znojmo |
1. SNK | 164 17,2 % listiny |
mandát 1. |
PS Petr SklenářBez politické příslušnosti |
42 | projektový manažer a vedoucí IT týmu, místopředseda TJ Sokol Verměřovice, trenér mládeže FK Letohrad | Verměřovice okr. Ústí nad Orlicí |
3. MY+NK | 209 12,2 % listiny |
mandát 4. |
PS Ing. Petr SklenářBez politické příslušnosti |
59 | ředitel SŠZZ Olomouc | Bystrovany okr. Olomouc |
3. SNK | 199 12,6 % listiny |
mandát 1. |
PS Petr SklenářBez politické příslušnosti |
38 | jednatel | Kramolín okr. Třebíč |
1. NK | 29 100,0 % listiny |
mandát 1. |
RS Radek SklenářBez politické příslušnosti |
63 | el. technik | Bystrovany okr. Olomouc |
1. SNK | 190 12,0 % listiny |
mandát 3. |
RS Radim SklenářBez politické příslušnosti |
46 | obchodní manažer | Kaliště okr. Praha-východ |
2. SNK | 118 14,1 % listiny |
mandát 2. |
RS Roman SklenářBez politické příslušnosti |
62 | podnikatel | Hořice okr. Jičín |
8. HDK+NK | 1 046 5,2 % listiny |
mandát 8. |
RS Bc. Roman SklenářBez politické příslušnosti |
43 | soukromý podnikatel | Jaroměřice nad Rokytnou okr. Třebíč |
1. ANO | 215 7,1 % listiny |
mandát 1. |
RS Roman SklenářBez politické příslušnosti |
49 | státní zaměstnanec | Naloučany okr. Třebíč |
9. SNK | 72 13,0 % listiny |
mandát 2. |
VS Václav SklenářBez politické příslušnosti |
52 | oblastní ředitel, radní města | Chlumec okr. Ústí nad Labem |
4. SNK | 1 205 6,8 % listiny |
mandát 4. |
VS Vít SklenářBez politické příslušnosti |
52 | vedoucí servisu | Hudlice okr. Beroun |
11. SNK | 265 6,8 % listiny |
mandát 11. |
ZS Ing. et Ing. Zdeněk SklenářANO 2011 |
50 | podnikatel | Brno-Královo Pole okr. Brno-město |
4. ANO | 1 138 3,8 % listiny |
mandát 4. |
ZS Zdeněk SklenářBez politické příslušnosti |
41 | vedoucí poboček stavebnin | Lišov okr. České Budějovice |
2. SNK | 327 10,1 % listiny |
mandát 1. |
MS Martin SklenaříkBez politické příslušnosti |
38 | vedoucí technického provozu | Jindřichov okr. Bruntál |
3. SNK ED+NK | 220 11,0 % listiny |
mandát 1. |
LS Mgr. Lucie SklenářováBez politické příslušnosti |
43 | učitelka ZŠ | Bohdalov okr. Žďár nad Sázavou |
3. SNK | 133 11,3 % listiny |
mandát 2. |
VS Vanda SklenářováBez politické příslušnosti |
36 | inženýr kvality | Dolní Věstonice okr. Břeclav |
3. SNK | 124 14,6 % listiny |
mandát 3. |
VS Bc. Veronika SklenářováBez politické příslušnosti |
23 | studující | Drásov okr. Příbram |
5. SNK | 108 10,4 % listiny |
mandát 5. |
VS Ing. Veronika SklenářováBez politické příslušnosti |
44 | dotační management města, projektová manažerka Místní akční skupiny | Spálené Poříčí okr. Plzeň-jih |
7. STAN+NK | 545 6,9 % listiny |
mandát 7. |
JS Ing. Josef Sklenička, Ph.D.Bez politické příslušnosti |
42 | vědeckovýzkumný pracovník | Obora okr. Plzeň-sever |
3. SNK | 141 13,8 % listiny |
mandát 3. |
MS Miloslav SkleničkaBez politické příslušnosti |
44 | softwarový architekt | Štěnovický Borek okr. Plzeň-město |
7. SNK | 167 10,8 % listiny |
mandát 7. |
Zobrazeno 45 851–45 900 z 61 677