Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (61 677)
Strana 950 z 1 234
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
PS Ing. Pavel StaněkBez politické příslušnosti |
44 | místostarosta obce | Bohuslavice okr. Opava |
1. SNK | 549 9,1 % listiny |
mandát 1. |
PS Ing. Pavel StaněkSvoboda a př. demokracie (SPD) |
59 | místostarosta města Rychvald, člen rady MSK | Rychvald okr. Karviná |
1. SPD | 275 13,5 % listiny |
mandát 1. |
PS Pavel StaněkBez politické příslušnosti |
35 | živnostník | Vilémov okr. Olomouc |
7. SNK | 131 12,6 % listiny |
mandát 7. |
PS Pavel StaněkBez politické příslušnosti |
27 | OSVČ | Maletín okr. Šumperk |
1. SNK | 57 19,8 % listiny |
mandát 1. |
PS Petr StaněkBez politické příslušnosti |
48 | podnikatel | Mlečice okr. Rokycany |
2. SNK | 104 18,2 % listiny |
mandát 1. |
PS Ing. Petr StaněkBez politické příslušnosti |
53 | vedoucí oddělení nákupu | Bohdalec okr. Žďár nad Sázavou |
9. SNK | 77 9,9 % listiny |
mandát 9. |
PS Ing. Petr StaněkSvobodní |
49 | zemědělský podnikatel | Blažejov okr. Jindřichův Hradec |
1. Svobodní | 66 13,0 % listiny |
mandát 2. |
PS Mgr. Petr StaněkBez politické příslušnosti |
38 | pedagog | Spálov okr. Nový Jičín |
3. KDU-ČSL | 244 14,1 % listiny |
mandát 2. |
PS Petr StaněkBez politické příslušnosti |
60 | manager | Javorník okr. Benešov |
1. NK | 42 100,0 % listiny |
mandát 1. |
RS Ing. Radim StaněkTOP 09 |
55 | projektant | Praha-Šeberov okr. Hlavní město Praha |
4. TOP 09+NK | 377 7,0 % listiny |
mandát 4. |
RS Bc. Radim StaněkNaše Česko |
53 | místostarosta města, radní kraje | Jindřichův Hradec okr. Jindřichův Hradec |
1. NČ | 1 685 7,0 % listiny |
mandát 1. |
RS Radomír StaněkBez politické příslušnosti |
46 | technik | Raduň okr. Opava |
1. SNK | 164 16,7 % listiny |
mandát 1. |
RS Mgr. Radovan StaněkBez politické příslušnosti |
59 | učitel ZŠ | Vémyslice okr. Znojmo |
3. SNK | 114 12,8 % listiny |
mandát 3. |
RS Ing. Mgr. Rudolf StaněkSTAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ |
63 | projektový manažer cyklostezek | Jiříkovice okr. Brno-venkov |
11. STAN+NK | 204 10,8 % listiny |
mandát 1. |
SS RNDr. Stanislav StaněkObčanská demokratická strana |
73 | geolog, důchodce | Zlaté Hory okr. Jeseník |
5. ODS+NK | 183 16,6 % listiny |
mandát 1. |
SS Stanislav StaněkBez politické příslušnosti |
27 | OSVČ | Kotlasy okr. Žďár nad Sázavou |
1. NK | 46 100,0 % listiny |
mandát 1. |
SS Ing. Svatopluk StaněkBez politické příslušnosti |
60 | místostarosta města | Oslavany okr. Brno-venkov |
1. NSS | 449 9,9 % listiny |
mandát 1. |
TS Tomáš StaněkBez politické příslušnosti |
50 | obecní revírník | Hrusice okr. Praha-východ |
5. SNK | 223 11,1 % listiny |
mandát 5. |
TS Tomáš StaněkBez politické příslušnosti |
42 | OSVČ | Choťovice okr. Kolín |
7. SNK | 52 7,6 % listiny |
mandát 7. |
TS Tomáš StaněkBez politické příslušnosti |
51 | zedník | Vinaře okr. Kutná Hora |
7. SNK | 58 14,3 % listiny |
mandát 7. |
TS Tomáš StaněkBez politické příslušnosti |
42 | jednatel společnosti | Maletín okr. Šumperk |
1. SNK | 65 14,6 % listiny |
mandát 2. |
TS Ing. Tomáš StaněkBez politické příslušnosti |
48 | bankovní poradce | Dolní Lhota okr. Ostrava-město |
4. SNK | 525 14,8 % listiny |
mandát 4. |
TS Tomáš StaněkBez politické příslušnosti |
49 | pracovník ochrany životního prostředí a technik požární ochrany v AČR | Hrachoviště okr. Jindřichův Hradec |
5. SNK | 28 15,6 % listiny |
mandát 5. |
TS Tomáš StaněkBez politické příslušnosti |
39 | provozní zaměstnanec | Sudice okr. Blansko |
6. SNK | 75 13,5 % listiny |
mandát 6. |
TS Tomáš StaněkBez politické příslušnosti |
35 | řidič | Prostřední Poříčí okr. Blansko |
8. KDU-ČSL+NK | 48 10,3 % listiny |
mandát 9. |
VS Václav StaněkBez politické příslušnosti |
38 | automechanik | Zborovy okr. Klatovy |
4. SNK | 49 12,1 % listiny |
mandát 6. |
VS Václav StaněkBez politické příslušnosti |
47 | OSVČ | Sruby okr. Ústí nad Orlicí |
9. SNK | 120 9,8 % listiny |
mandát 9. |
VS Václav StaněkBez politické příslušnosti |
53 | technik | Libodřice okr. Kolín |
2. SNK | 88 19,3 % listiny |
mandát 2. |
VS Vít StaněkBez politické příslušnosti |
49 | vedoucí vodovodu | Čankovice okr. Chrudim |
2. SNK | 83 15,4 % listiny |
mandát 2. |
VS Vladimír StaněkBez politické příslušnosti |
62 | jednatel společnosti | Hrušov okr. Mladá Boleslav |
4. SNK | 82 11,8 % listiny |
mandát 5. |
VS Vlastimil StaněkSvoboda a př. demokracie (SPD) |
60 | informační technik, živnostník | Řevničov okr. Rakovník |
1. SPD+NK | 214 11,4 % listiny |
mandát 2. |
ZS Bc. Zdeněk StaněkBez politické příslušnosti |
40 | manažer | Skalice nad Svitavou okr. Blansko |
6. SNK | 141 10,1 % listiny |
mandát 6. |
KS Ing. Kateřina Staněk BílkováBez politické příslušnosti |
32 | lektorka na vysoké škole, projektová manažerka, zastupitelka | Lipník okr. Mladá Boleslav |
1. SNK | 100 17,3 % listiny |
mandát 1. |
PS Patrik StangarBez politické příslušnosti |
52 | jednatel společnosti | Loket okr. Sokolov |
1. NEZ | 210 12,5 % listiny |
mandát 1. |
MS Martin StaníkBez politické příslušnosti |
50 | podnikatel - OSVČ | Lipová okr. Děčín |
4. STAN+NK | 123 12,7 % listiny |
mandát 4. |
PS Pavel StaníkBez politické příslušnosti |
50 | stavbyvedoucí | Křekov okr. Zlín |
2. SNK | 53 23,7 % listiny |
mandát 1. |
AS Ing. Adam StanislavANO 2011 |
24 | ekonom, záchranář | Brno-Komín okr. Brno-město |
2. ANO | 450 6,2 % listiny |
mandát 2. |
ES Evžen StanislavBez politické příslušnosti |
43 | OSVČ - zámečnictví, kovovýroba | Bělkovice-Lašťany okr. Olomouc |
6. SNK | 370 6,5 % listiny |
mandát 6. |
MS Martin StanislavBez politické příslušnosti |
42 | IT, autotronik | Sudoměřice okr. Hodonín |
1. SNK | 275 24,7 % listiny |
mandát 1. |
RS Roman StanislavBez politické příslušnosti |
46 | technik BOZP a PO | Straškov-Vodochody okr. Litoměřice |
3. SNK ED | 209 10,7 % listiny |
mandát 3. |
VS Václav StanislavBez politické příslušnosti |
58 | dělník v zemědělství | Kozojedy okr. Rakovník |
1. NK | 31 100,0 % listiny |
mandát 1. |
ŠS Ing. Šárka StanislavováBez politické příslušnosti |
45 | inspektor kvality sociálních služeb | Krčmaň okr. Olomouc |
6. SNK | 171 16,8 % listiny |
mandát 2. |
KS Kamil StanjuraBez politické příslušnosti |
52 | mistr provozu | Chlebičov okr. Opava |
3. SNK | 370 11,1 % listiny |
mandát 3. |
RS Ing. Radek StaňkaBez politické příslušnosti |
39 | OSVČ | Uherčice okr. Břeclav |
5. SNK | 278 6,8 % listiny |
mandát 5. |
PS Mgr. Pavlína StankayováKDU-ČSL |
47 | starostka obce Ostravice | Ostravice okr. Frýdek-Místek |
1. KDU-ČSL+NK | 377 10,4 % listiny |
mandát 1. |
AS Andrea StaňkováBez politické příslušnosti |
53 | sanitář RHC | Ryjice okr. Ústí nad Labem |
1. SNK | 76 14,5 % listiny |
mandát 3. |
AS Mgr. Anežka StaňkováKDU-ČSL |
31 | právnička | Šlapanice okr. Brno-venkov |
3. KDU-ČSL+TOP 09 | 589 6,6 % listiny |
mandát 3. |
DS Ing. Dagmar StaňkováBez politické příslušnosti |
66 | starobní důchodce | Roudno okr. Bruntál |
1. SNK | 63 18,2 % listiny |
mandát 2. |
DS Dana StaňkováBez politické příslušnosti |
50 | dispečer logistiky | Senorady okr. Brno-venkov |
1. NK | 101 100,0 % listiny |
mandát 1. |
GS Gabriela StaňkováBez politické příslušnosti |
52 | pracovnice v kavárně | Bezdědovice okr. Strakonice |
5. SNK | 77 15,6 % listiny |
mandát 2. |
Zobrazeno 47 451–47 500 z 61 677