Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (61 677)
Strana 953 z 1 234
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
MS Ing. Michał StaszowskiBez politické příslušnosti |
31 | profesionální trenér / trener zawodowy | Milíkov okr. Frýdek-Místek |
2. COEX | 205 10,8 % listiny |
mandát 1. |
RS Ing. Bc. Radomír StašBez politické příslušnosti |
37 | ředitel ZŠ a MŠ | Bojkovice okr. Uherské Hradiště |
3. SNK | 339 6,1 % listiny |
mandát 3. |
JS Jaroslav StašaBez politické příslušnosti |
57 | řidič - strojník | Kelč okr. Vsetín |
2. SNK | 572 6,4 % listiny |
mandát 2. |
MS Ing. Martin StašaBez politické příslušnosti |
55 | ekonom | Štítná nad Vláří-Popov okr. Zlín |
6. KDU-ČSL | 456 7,3 % listiny |
mandát 7. |
PS Ing. Petr StašaBez politické příslušnosti |
44 | starosta | Černilov okr. Hradec Králové |
1. KDU-ČSL | 308 6,9 % listiny |
mandát 1. |
AS Ing. Antonín StašekBez politické příslušnosti |
66 | finanční konzultant | Košíky okr. Uherské Hradiště |
4. SNK | 87 14,3 % listiny |
mandát 4. |
KS Ing. Kateřina StaškováBez politické příslušnosti |
49 | majitelka cukrárny U Stašků | Sobotka okr. Jičín |
3. SNK | 404 11,4 % listiny |
mandát 1. |
KS MUDr. Klára StaškováBez politické příslušnosti |
47 | kardioložka a sportovní lékařka | České Budějovice okr. České Budějovice |
3. NČ | 8 500 2,3 % listiny |
mandát 4. |
SS Silvie StašováBez politické příslušnosti |
52 | podnikatel | Hrdibořice okr. Prostějov |
1. SNK | 64 15,5 % listiny |
mandát 3. |
ŠS Mgr. Šárka StašováBez politické příslušnosti |
43 | učitelka | Rtyně v Podkrkonoší okr. Trutnov |
8. SNK | 580 6,1 % listiny |
mandát 8. |
MS Ing. Michal StatevskýANO 2011 |
56 | specialista standardizace | Plzeň 2-Slovany okr. Plzeň-město |
4. ANO+NK | 2 092 3,3 % listiny |
mandát 4. |
DS David StauberBez politické příslušnosti |
39 | policista | Kanice okr. Domažlice |
1. SNK | 56 14,4 % listiny |
mandát 3. |
LS Lukáš StaufčíkBez politické příslušnosti |
22 | student | Nedakonice okr. Uherské Hradiště |
7. SNK | 304 5,7 % listiny |
mandát 7. |
AS Alexandra StaufčíkováBez politické příslušnosti |
22 | Employer Branding Specialist | Uherský Brod okr. Uherské Hradiště |
5. Piráti+NK | 808 3,7 % listiny |
mandát 5. |
JS Jiří StávekBez politické příslušnosti |
45 | živnostník | Němčičky okr. Břeclav |
2. SNK | 170 13,0 % listiny |
mandát 2. |
OS Bc. Ondřej StávekBez politické příslušnosti |
34 | obchodní manažer, vinař, podnikatel | Prušánky okr. Hodonín |
3. SNK | 373 6,6 % listiny |
mandát 4. |
RS Roman StávekBez politické příslušnosti |
37 | zástupce velitele JSDH Čejkovice, OSVČ | Čejkovice okr. Hodonín |
4. SNK | 276 10,0 % listiny |
mandát 2. |
TS Tomáš StávekBez politické příslušnosti |
49 | OSVČ | Karlín okr. Hodonín |
2. SNK | 67 17,8 % listiny |
mandát 3. |
TS Tomáš StávekBez politické příslušnosti |
51 | předseda TJ sport Němčičky | Němčičky okr. Břeclav |
3. SNK | 169 12,9 % listiny |
mandát 3. |
PS MUDr. Petr StavělBez politické příslušnosti |
48 | praktický lékař | Bedihošť okr. Prostějov |
4. ODS+NK | 153 20,8 % listiny |
mandát 1. |
JS Mgr. Jan StavělíkBez politické příslušnosti |
49 | učitel | Bučovice okr. Vyškov |
6. ANO+NK | 716 9,7 % listiny |
mandát 1. |
RS Richard StavrovskiBez politické příslušnosti |
60 | OSVČ | Hostinné okr. Trutnov |
1. STAN+NK | 712 5,7 % listiny |
mandát 2. |
MS Milan StawaritschBez politické příslušnosti |
59 | umělecký kovář | Kostelec na Hané okr. Prostějov |
3. TOP 09+NK | 226 9,8 % listiny |
mandát 2. |
JS Bc. Jarmila StawaritschováSTAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ |
56 | starostka | Čelechovice na Hané okr. Prostějov |
1. STAN+NK | 264 12,0 % listiny |
mandát 1. |
MS Martin StebelBez politické příslušnosti |
46 | sportovní redaktor | Hnojník okr. Frýdek-Místek |
3. KDU-ČSL+NK | 111 8,8 % listiny |
mandát 2. |
MS Bc. Michal StebelakBez politické příslušnosti |
52 | státní zaměstnanec | Martinov okr. Ostrava-město |
3. SNK | 392 6,7 % listiny |
mandát 3. |
LS Lukáš StecBez politické příslušnosti |
28 | místostarosta obce, OSVČ | Staré Těchanovice okr. Opava |
2. SNK | 60 13,0 % listiny |
mandát 4. |
VS Bc. Vojtěch StecBez politické příslušnosti |
30 | OSVČ | Štáblovice okr. Opava |
4. SNK | 152 17,0 % listiny |
mandát 2. |
NS MUDr. Nikol StefaniszekBez politické příslušnosti |
50 | lékařka | Horní Suchá okr. Karviná |
2. KDU-ČSL+NK | 329 10,9 % listiny |
mandát 2. |
NS Mgr. Naděžda StefanováBez politické příslušnosti |
48 | učitelka | Horní Jiřetín okr. Most |
8. Zelení+NK | 519 8,8 % listiny |
mandát 8. |
MS Martina SteffanováBez politické příslušnosti |
47 | hlavní účetní | Staré Město okr. Svitavy |
1. SNK | 111 20,0 % listiny |
mandát 1. |
DS Mgr. David SteffekBez politické příslušnosti |
38 | učitel, trenér | Bolatice okr. Opava |
7. ANO | 421 8,8 % listiny |
mandát 3. |
VS Václav SteffekBez politické příslušnosti |
55 | elektrotechnik | Bělá okr. Opava |
9. SNK | 122 9,8 % listiny |
mandát 9. |
MS Ing. Martin Stehlíček, DiS.Bez politické příslušnosti |
45 | vedoucí technického oddělení | Chvaletice okr. Pardubice |
6. SNK | 503 6,5 % listiny |
mandát 6. |
JS Jakub StehlíkBez politické příslušnosti |
39 | obchodní zástupce | Kamenné Žehrovice okr. Kladno |
8. SNK | 336 10,8 % listiny |
mandát 8. |
JS Jan StehlíkBez politické příslušnosti |
35 | podnikatel | Pašinka okr. Kolín |
1. SNK | 63 10,4 % listiny |
mandát 3. |
JS Ing. Jan StehlíkBez politické příslušnosti |
28 | technik, učitel | Kněžice okr. Chrudim |
2. SNK | 46 28,8 % listiny |
mandát 2. |
JS Jaroslav StehlíkBez politické příslušnosti |
49 | vedoucí automatizace | Jabloňov okr. Žďár nad Sázavou |
1. NK | 92 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JS Jiří StehlíkBez politické příslušnosti |
55 | podnikatel | Bojanovice okr. Znojmo |
7. SNK | 48 11,0 % listiny |
mandát 7. |
JS Mgr. Jiří StehlíkBez politické příslušnosti |
52 | starosta obce, profesionální hasič | Jenišov okr. Karlovy Vary |
1. SNK | 266 9,6 % listiny |
mandát 1. |
JS Jiří StehlíkBez politické příslušnosti |
49 | specialista | Kosořice okr. Mladá Boleslav |
4. SNK | 81 14,8 % listiny |
mandát 4. |
JS Ing. Josef StehlíkObčanská demokratická strana |
62 | soukromý zemědělec | Chodouň okr. Beroun |
1. ODS+NK | 180 12,7 % listiny |
mandát 2. |
KS Karel StehlíkBez politické příslušnosti |
55 | starosta obce | Vyšehořovice okr. Praha-východ |
1. SNK | 276 12,8 % listiny |
mandát 1. |
LS Mgr. Libor StehlíkBez politické příslušnosti |
44 | učitel | Strachotín okr. Břeclav |
3. STAN | 195 19,6 % listiny |
mandát 1. |
MS Mgr. Marie Stehlík, MBABez politické příslušnosti |
31 | jednatelka společnosti | Adršpach okr. Náchod |
1. SNK | 61 22,7 % listiny |
mandát 1. |
MS MUDr. Martin StehlíkBez politické příslušnosti |
34 | lékař | Pluhův Žďár okr. Jindřichův Hradec |
2. KDU-ČSL+NK | 103 12,4 % listiny |
mandát 2. |
MS Martin StehlíkBez politické příslušnosti |
49 | řidič | Boleradice okr. Břeclav |
5. SNK | 210 6,9 % listiny |
mandát 7. |
OS Bc. Ondřej StehlíkBez politické příslušnosti |
38 | stavbyvedoucí | Ostružno okr. Jičín |
1. NK | 38 100,0 % listiny |
mandát 1. |
PS Ing. Pavel StehlíkBez politické příslušnosti |
52 | obchodní zástupce | Hostěrádky-Rešov okr. Vyškov |
3. SNK | 292 12,7 % listiny |
mandát 2. |
PS Pavel StehlíkBez politické příslušnosti |
61 | OSVČ | Mrákotín okr. Jihlava |
4. SNK | 191 6,5 % listiny |
mandát 7. |
Zobrazeno 47 601–47 650 z 61 677