Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (61 677)
Strana 958 z 1 234
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
DS Daniel StoklasaBez politické příslušnosti |
27 | projektový manažer, BOTUNICNENI (předseda) | Kravaře okr. Opava |
1. SNK | 877 6,2 % listiny |
mandát 1. |
JS Ing. arch. Jan StoklasaBez politické příslušnosti |
45 | architekt | Tatce okr. Kolín |
3. SNK | 178 28,8 % listiny |
mandát 1. |
JS Jiří StoklasaBez politické příslušnosti |
41 | IT analytik | Roštění okr. Kroměříž |
3. SNK | 204 14,5 % listiny |
mandát 2. |
JS Jiří StoklasaBez politické příslušnosti |
64 | automechanik | Slapsko okr. Tábor |
1. NK | 49 100,0 % listiny |
mandát 1. |
MS Ing. Miroslav StoklasaBez politické příslušnosti |
60 | starosta obce | Zvole okr. Praha-západ |
1. SNK | 581 6,8 % listiny |
mandát 1. |
PS Petr StoklasaBez politické příslušnosti |
47 | skladník | Bezděkov pod Třemšínem okr. Příbram |
1. NK | 74 100,0 % listiny |
mandát 1. |
ŠS Štěpán StoklasaBez politické příslušnosti |
60 | automechanik | Zhoř okr. Tachov |
4. SNK | 16 8,1 % listiny |
mandát 5. |
JS Jiří StoklásekBez politické příslušnosti |
45 | automechanik | Čechy okr. Přerov |
7. SNK | 72 12,2 % listiny |
mandát 7. |
LS Libor StoklásekBez politické příslušnosti |
53 | jednatel společnosti | Bezuchov okr. Přerov |
2. SNK | 51 13,1 % listiny |
mandát 3. |
PS Petr StoklásekBez politické příslušnosti |
36 | kontrolor kvality | Lazníky okr. Přerov |
2. SNK | 68 13,3 % listiny |
mandát 2. |
RS Roman StoklásekBez politické příslušnosti |
44 | dělník | Šubířov okr. Prostějov |
6. SNK | 73 14,5 % listiny |
mandát 3. |
VS Mgr. Bc. Václav Stoklásek, DiS.Bez politické příslušnosti |
43 | zdravotnický záchranář | Brno-Slatina okr. Brno-město |
8. JSME+NK | 1 892 4,9 % listiny |
mandát 8. |
ZS Zdeněk StoklásekBez politické příslušnosti |
70 | instruktor fitnesscentra | Pomezí okr. Svitavy |
2. SNK | 240 9,4 % listiny |
mandát 1. |
MS Bc. Marek Stokláska, MBABez politické příslušnosti |
38 | podnikatel, odhadce a technický kontrolor | Roudnice nad Labem okr. Litoměřice |
5. SNK | 1 103 4,7 % listiny |
mandát 5. |
IS Bc. Ilona StokláskováBez politické příslušnosti |
47 | hlavní účetní | Machová okr. Zlín |
5. SNK | 235 9,7 % listiny |
mandát 5. |
PS Bc. Pavlína StokláskováBez politické příslušnosti |
26 | bankéř | Jankovice okr. Kroměříž |
4. SNK | 151 11,9 % listiny |
mandát 4. |
HS Mgr. Hana Stoklasová, Ph.D.Bez politické příslušnosti |
50 | vysokoškolský pedagog | Čankovice okr. Chrudim |
6. SNK | 75 13,9 % listiny |
mandát 6. |
IS Ivana StoklasováBez politické příslušnosti |
52 | obchodně provozní pracovník | Čechočovice okr. Třebíč |
1. NK | 93 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JS Jana StoklasováBez politické příslušnosti |
62 | účetní | Sudkov okr. Šumperk |
9. SNK | 91 11,1 % listiny |
mandát 2. |
MS Monika StoklasováBez politické příslušnosti |
51 | pracovník v sociálních službách | Syrov okr. Pelhřimov |
7. SNK | 23 12,4 % listiny |
mandát 7. |
PS Petra StoklasováBez politické příslušnosti |
58 | pracovník v cestovním ruchu | Špindlerův Mlýn okr. Trutnov |
6. SNK | 108 8,0 % listiny |
mandát 3. |
RS Mgr. Radka StoklasováBez politické příslušnosti |
47 | finanční manager | Tatce okr. Kolín |
1. SNK | 199 41,2 % listiny |
mandát 1. |
DS Dušan StolarikBez politické příslušnosti |
48 | systémový specialista | Třebovice okr. Ústí nad Orlicí |
4. SNK | 137 10,6 % listiny |
mandát 4. |
MS Bc. Monika StolarikováBez politické příslušnosti |
51 | učitelka | Vápenná okr. Jeseník |
4. SNK | 155 8,1 % listiny |
mandát 2. |
ZS Mgr. Zuzana StolarikováBez politické příslušnosti |
42 | knihovnice a kulturní koordinátorka | Vrbátky okr. Prostějov |
9. SNK | 420 8,3 % listiny |
mandát 2. |
MS Mgr. Martin StolářObčanská demokratická strana |
51 | pedagog ZŠ | Šenov okr. Ostrava-město |
2. ODS+NK | 305 8,7 % listiny |
mandát 1. |
PS Petr StolařBez politické příslušnosti |
55 | ředitel divadla | Hrob okr. Teplice |
6. SNK | 216 7,3 % listiny |
mandát 4. |
PS Pavel StolaříkBez politické příslušnosti |
41 | technickohospodářský pracovník | Doubravčice okr. Kolín |
6. SNK | 230 11,6 % listiny |
mandát 6. |
IS Iva StolcováBez politické příslušnosti |
57 | čalounice | Tři Sekery okr. Cheb |
1. SNK | 149 15,7 % listiny |
mandát 1. |
MS Ing. Michal StoličkaBez politické příslušnosti |
37 | vedoucí zákaznického servisu | Dunajovice okr. Jindřichův Hradec |
2. SNK | 69 13,0 % listiny |
mandát 5. |
VS Bc. Václav StolínBez politické příslušnosti |
43 | programátor | Černilov okr. Hradec Králové |
13. KDU-ČSL | 288 6,5 % listiny |
mandát 13. |
VS Václav StonBez politické příslušnosti |
47 | starosta, vývojář software | Hrabišín okr. Šumperk |
1. STAN+NK | 195 28,8 % listiny |
mandát 1. |
BS Bohdana StonavskáBez politické příslušnosti |
55 | admin. pracovník | Lhotka okr. Frýdek-Místek |
4. SNK | 169 16,4 % listiny |
mandát 2. |
JS Ing. Jan StonavskýBez politické příslušnosti |
47 | soukromý podnikatel | Nová Ves okr. Brno-venkov |
4. SNK | 149 10,2 % listiny |
mandát 4. |
JS Ing. Jakub StonawskiBez politické příslušnosti |
37 | OSVČ, softwarový vývojář, člen SDH Nový Malín | Nový Malín okr. Šumperk |
10. Nestran. | 925 6,6 % listiny |
mandát 10. |
IS Ing. Ivana StonjekováBez politické příslušnosti |
58 | tajemnice úřadu | Hronov okr. Náchod |
1. NEZ+NK | 561 7,9 % listiny |
mandát 2. |
JS Jan StorožBez politické příslušnosti |
44 | OSVČ | Kožlí okr. Havlíčkův Brod |
1. SNK | 216 13,9 % listiny |
mandát 1. |
JS Jiří StoroženkoBez politické příslušnosti |
51 | projektant | Cerekvice nad Loučnou okr. Svitavy |
2. SNK | 254 19,0 % listiny |
mandát 1. |
PS Mgr. Pavel StorzerBez politické příslušnosti |
39 | právník - vedoucí oddělení likvidace škod, místostarosta | Jistebník okr. Nový Jičín |
2. SNK | 735 6,8 % listiny |
mandát 2. |
ŠS Mgr. Šárka StorzerováBez politické příslušnosti |
59 | starostka obce | Jistebník okr. Nový Jičín |
1. SNK | 777 7,2 % listiny |
mandát 1. |
JS Ing. Jaroslav StošekBez politické příslušnosti |
54 | ekonomický náměstek | Bystřice okr. Frýdek-Místek |
6. SNK | 727 6,2 % listiny |
mandát 6. |
JS Ing. Jiří StoupaBez politické příslušnosti |
61 | úředník | Bečváry okr. Kolín |
6. SNK | 222 7,6 % listiny |
mandát 7. |
MS Mgr. Michal StoupaANO 2011 |
50 | vedoucí provozního celku | Přerov okr. Přerov |
7. ANO | 4 393 2,9 % listiny |
mandát 7. |
KS Kateřina Stoupencová, DiS.Bez politické příslušnosti |
37 | asistentka pedagoga | Chudčice okr. Brno-venkov |
5. SNK | 288 12,5 % listiny |
mandát 5. |
MS Marie StowasserováBez politické příslušnosti |
53 | živnostník | Modřišice okr. Semily |
2. SNK | 122 13,3 % listiny |
mandát 4. |
NS Naděžda StožickáBez politické příslušnosti |
65 | OSVČ - řeznice | Jiříkov okr. Děčín |
4. STAN+NK | 366 6,6 % listiny |
mandát 5. |
VS Veronika StracenáBez politické příslušnosti |
38 | zdravotní sestra | Boharyně okr. Hradec Králové |
2. SNK | 62 11,0 % listiny |
mandát 2. |
JS Bc. Jiří StracenýBez politické příslušnosti |
70 | bývalý policista | Nový Knín okr. Příbram |
3. SNK | 406 6,6 % listiny |
mandát 3. |
PS Pavel StrádalBez politické příslušnosti |
47 | stavební technik | Mrákov okr. Domažlice |
2. STAN+NK | 273 12,4 % listiny |
mandát 2. |
RS Radek StrádalBez politické příslušnosti |
51 | neuvolněný místostarosta, mistr ve výrobě | Česká Kubice okr. Domažlice |
3. SNK | 183 10,1 % listiny |
mandát 3. |
Zobrazeno 47 851–47 900 z 61 677